Skład Rady Miasta Włocławek

Przewodniczący Rady:
Sekretariat Przewodniczącego Rady
Zielony Rynek 11/13
87-800 Włocławek
Pokój 23, budynek „B”
tel.: (054) 411 34 00
Wiceprzewodniczący Rady:
Janusz Dębczyński
Dariusz Wesołowski
Rafał Sobolewski

 

Radni Rady Miasta Włocławek:

Radni z okręgu wyborczego Nr 1
Piotr Czarnecki (pczarnecki[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Dariusz Jaworski (d-jaworski[at]wp[dot]pl)
Tomasz Nagala (tnagala[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Ewa Szczepańska (eszczepanska[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Dariusz Wesołowski (dwesolowski[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)

Radni z okręgu wyborczego Nr 2
Damian Chełminiak (chelminiak[dot]damian[at]gmail[dot]com)
Agnieszka Chmielewska (achmielewska[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Mariola Gawłowska (mariolagawlowska7[at]gmail[dot]com)
Krzysztof Grządziel (kgrzadziel[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Stanisław Krzemieniewski (skrzemieniewski[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)

Radni z okręgu wyborczego Nr 3
Janusz Dębczyński (jdebczynski[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Józef Mazierski (jmazierski[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Andrzej Pałucki (apalucki[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Katarzyna Zarębska (katarzyna[at]zarebska[dot]pl)
Henryk Mielczarczyk (henrykmiel[at]poczta[dot]onet[dot]pl)

Radni z okręgu wyborczego Nr 4
Krzysztof Kowalski (kkowalski[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Zbigniew Lewandowski (zlewandowski[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Krystian Łuczak (kluczak[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Olga Krut-Horonziak (ohoronziak[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Stanisław Wawrzonkoski (swawrzonkowski[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)

Radni z okręgu wyborczego Nr 5
Jacek Buława (jbulawa[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Jarosław Chmielewski (jchmielewski[at]plusnet[dot]pl)
Jarosław Hupało (jhupalo[at]um[dot]wloclawek[dot]pl)
Krzysztof Kukucki (k2k3[at]wp[dot]pl)
Rafał Sobolewski (Kancelaria[at]rafalsobolewski[dot]pl)

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>